Продължете към съдържанието

09.10.2022г. – ЛЯТНО  ДЪРЖАВНО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ МЛАДША ВЪЗРАСТ,МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА,МЛАДША И СТАРША ВЪЗРАСТ

  • от

                                                        ОФИЦИАЛНИ  РЕЗУЛТАТИ

                           ЕДНОМЕСТНИ ШЕЙНИ– ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
1Георги БожидаровСофия      43.53
2Цветелин ЦветановИскър43.76
3Георги АнгелковСофия45.55
4Божидар ВаневИскър49.50
5Пламен ДимитровСофия51.53
6Любомир ИвановБухово59.55
7Найден СтефановСофия68.62
8Християн Сашов      София       73.00
9Даниел Динев     Искър        80.38
10Пламен Александров     Бухово        85.00

ЕДНОМЕСТНИ ШЕЙНИ –МОМЧЕТА СТАРША

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
1Валентин ЦветановСофия46.80
2Виктор УрумовСофия47.62
3Велизар ЛазаровБухово54.55
4Давид СпасовСофия55.24
5Божидар  СтояновСофия55.40
 6Радослав ВелиновСофия62.56
 7Иван ИвановБухово66.00
 8Радослав Петков      Искър69.00
 9Димитър Петков      Искър84.00
 10Димитър КировСофия93.00

ЕДНОМЕСТНИ ШЕЙНИ– МОМЧЕТА МЛАДША ВЪЗРАСТ

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
1Мартин ПетковИскър50.62
2Григор ПетровСофия53.01
3Павел ОбрешковИскър63.51
4Деян ЕнчевИскър64.31
5Андрей ТаневБухово68.00
6Мариян АсеновСофия70.00
7Антон ПетровСофия71.00
8Красимир АнтоновСофия76.00
9Георги СпасовСофия83.00
10Николай ВаневСофия87.00
11Хусайн ШахСофия99.15
 Харун ЯшарСофияНе завършил

                                          МОМИЧЕТА  СТАРША  ВЪЗРАСТ

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
1Зюмбюла НиколоваСофия54.34
2Мирела ГеоргиеваБухово55.42
3Милка ЙосифоваСофия72.52
4Мария ЦветановаСофия1580.00
 

МОМИЧЕТА МЛАДША ВЪЗРАСТ

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
1Йоана СтанчоваИскър50.76
2Никол ТодороваБухово58.30
3Димитринка ФанчеваСофия58.36
4Мими ДонковаИскър74.64
5Анелия ПетковаИскър90.05

ДВУМЕСТНИ ШЕЙНИ– ЮНОШИ МЛАДША

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
       1      № 4/8       Божидар Ванев-Даниел ДиндевИскър48.21
2№             Цветелин Цветанов-АлексиИскър50.72
3№ 1/7       Християн Сашов-Георги БожидаровСофия62.00
4№ 2/6       Пламен Димитров-Георги АнгелковСофия66.00
5№ 5/10    Любомир Иванов-Пламен АлександровБухово80.оо

ДВУМЕСТНИ ШЕЙНИ–МОМЧЕТА СТАРША

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
1№ 22/24      Виктор Урумов-Валентин ЦветановСофия49.02
2№ 13/15      Давид Спасов-Божидар СтояновСофия58,35
3№ 11/12      Димитър Петков-Радослав ПетровИскър58.90
4№ 20/26     Радослав Велинов-Димитър КировСофия61.00
5№ 16/17     Велизар Лазаров-Иван ИвановБухово63.00

ДВУМЕСТНИ ШЕЙНИ– МОМЧЕТА МЛАДША

ПОЗИЦИЯИМЕНАКЛУБРЕЗУЛТАТ
1№  ………. Павел Обрешков – Деян ЕчевИскър61.50
2№  25/28    Марин Петров-Андрей ТаневИск.Бух.63.10
3№  27/30    Григор Петров-Георги СпасовСофия55.06
4№  38/35   Мариан Асенов-Красимир АнтоновСофия56.86
5№  33/34   Хусейн Шах-Харун ЯшаровСофия2350
6№  32/37  Антон Петров-Николай ВаневСофия98.00